Xiaomi Garanti Sorgulama KVK, Genpa, Ouno, Evofone ve Delta

XiaomiGaranti Sorgulama 2023 ve Xiaomi Garanti Cihaz Değiştirme 2023 ‘ün detaylarından bahsettiğimiz yazımızda, Xiaomi Uluslararası Garanti ve Xiaomi Garanti Alıcı Hizmet Hattı‘na da işaret edebiliriz. KVK, Genpa, Ouno, Evofone ve Delta Xiaomi model cihazlarınızla ilgili garanti ve teknik servis sorunlarını kavramak istiyorsanız bu metni baştan sona öğrenmeyi ihmal etmeyin.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Sistem ve ekipmanlarının her birini garanti kapsamında değerlendiren Xiaomi model cihazlarınız, garanti süreniz boyunca teknik nedenlerden kaynaklanan her türlü olumsuzlukta alıcı memnuniyeti için ücretsiz teknik servis hizmeti sunuyor. Konuyu derinlemesine incelediğimiz bileşenlerden başlık başlık ilerleyelim:

Xiaomi IMEI Sorgulama Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefon modellerinde, IMEI numaranızı telefonunuzun benzersiz alanında, faturasında veya arka kapağında kolayca keşfetmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, telefonunuzdaki IMEI miktarını sorgulamak için arama kısmına geldikten sonra, *#06# tuşlanarak sorgulama gerçekleştirilir. Son bir teknik olarak, IMEI verileri ayarlar>hakkında>özellikler bölümünde yer almaktadır.

Xiaomi Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kutusundan yeni çıkardığınız Xiaomi cihazlarınız 24 aylık bir garanti aralığı ile size hizmet vermeye başlar ve daha fazla garanti aralığı satın almadıysanız, 24 ay sonra mekanik olarak garanti dışı kalır. Xiaomi model ünitelerinizde bir sorun meydana geldiğinde, garanti aralığının devam edip etmediği, ücretsiz teknik servisten yararlanmak amacıyla bilebileceğiniz bir şeydir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

XiaomiGaranti Sorgulama 2023 kursu ile bu sorunu kısa sürede netleştirebilir ve ücretsiz teknik servis kapsamını inceleyebilirsiniz. Xiaomi Garanti Sorgulama için:

  • İsterseniz,“0850 305 1923” numarası aracılığıyla Xiaomi Alıcı Hizmetine ulaşabilirsiniz,
  • İsterseniz, Xiaomi Resmi Web sitesindeki“İletişimde Kalın” bölümünden bir yardım türü gönderebilirsiniz,
  • İsterseniz, web sitesindeki“Garanti” bölümünden sisteminizin IMEI çeşitliliği ile bir sorgulama bile yapabilirsiniz.
  • Son olarak; dünya çapında bir garanti sorgulama tekniği olarak, mi.com/global/verify/#/en/tab/imei web sayfasından yapabilirsiniz.

Garanti sorgulamanız boyunca sadece verilerinizi doğru bir şekilde göndermeniz önemli olacaktır. Başka bir durumda, yapmanız gereken işlem için sonuç alamayabilirsiniz.

Genpa Xiaomi Garanti Sorgulama

Türkiye’den satın aldığınız Xiaomi akıllı telefonlarınızda kaç yıl garanti aralığı sunulduğuna https://www.genpateknikservis.com.tr/imei-sorgulama üzerinden garanti sorgulaması yaparak karar verebilirsiniz. Xiaomi, Türkiye distribütörü ve teknik servis anlaşması ile Türkiye’de güvenilir bir sistem kapsamında brüt satış ve teknik servis seçeneklerine dahil olmuştur.

KVK ileXiaomi Garanti Sorgulama

KVK ile Xiaomi garanti ve teknik servis sorgulaması için IMEI kodu için belirtilen satıra IMEI kodunu girin. Daha sonra arka tarafta yer alan güvenlik kodu alanına gerekli güvenlik kodunu girerek telefonunuzu satın aldığınızı sorgulama ile teyit edebilir, yani ürün doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. KVK ile Xiaomi garanti ve teknik servis sorgulama adresleri;

Delta Teknik Servis ileXiaomi Garanti Sorgulama

Elde edilen IMEI miktarını onaylamak ve delta teknik servis ile Xiaomi Garanti Sorgulama için delta servis web sayfasına giriş yapmak isteyeceksiniz. Sistemin benzersiz, yani güvenilir olup olmadığını sorgulamak için aynı web sayfasındaki satın alma doğrulama sürecinin ardından ürün doğrulama sekmesini de kullanabilirsiniz.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Ouno ile Xiaomi Garanti Sorgulama

Türkiye’de Xiaomi modeli ile anlaşmalı olarak garanti veren Ouno firması ile Xiaomi Garanti Sorgulama yapmak için https://ounoservice.com/cihaz-sorgulama ekranından cep telefonunuza ve IMEI numarası bilgisine girerek ürün doğrulama ve garanti sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Evofone ile Xiaomi Garanti Sorgulama

Xiaomi Türkiye Resmi Distribütörü olan Evofone ile Xiaomi garanti verilerini, 444 21 18 numaralı müşteri destek hattı üzerinden sorgulayabilirsiniz. Alıcı Danışmanı sizden IMEI talep edebilir ve garanti sorgulaması yapabilir. Sorgulama sonucunda telefonunuzun modeli, seçenekleri, sağlayıcı firması, garanti aralığı ve garanti durumu öğrenilebilir.

Xiaomi Garanti Süresi Ne Kadardır?

Xiaomi, yetkili gerekliliklere uygun olarak tüm sistem ve model seçenekleri için potansiyel müşterilerine en az 24 ay garanti aralığı sunmakla yükümlüdür. Bununla birlikte, normal garanti aralığının dışında, daha fazla garanti süresi satın alabilirsiniz, Xiaomi ünitelerinizi 5 yıla kadar garantili kullanmanız gerekir; Teknik nedenlerden kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk için ücretsiz teknik servis yardımı alabilirsiniz.

Xiaomi model cihazlarınızın modeline ve mankenine göre değişen ekstra garanti aralığı ücretini Xiaomi web sitesinden veya Xiaomi Teknik Servisi’nden öğrenebilirsiniz.

Xiaomi Garanti Cihaz Değişimi Nasıl Yapılır?

XiaomiGuarantee Gadget Substitute 2023, sisteminizde meydana gelen ve genellikle tüketiciye atfedilemeyen bazı yaralanma koşulları için yapılır. Xiaomi, sisteminizde oluşacak ve teknik servis tarafından onarılabilecek hasarlar dışındaki tüm yaralanma durumlarında size yepyeni bir telefon verecektir. Xiaomi Garanti İkamesi için bu adımlara dikkat edin:

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
  • Bir garanti alternatifi talep ederken, teknik sorunların meydana geldiği tüm durumları bildirin.
  • Sisteminizde kullanıcı kaynaklı herhangi bir sorun olmadığını ve alternatifin gerekçesinin teknik olduğunu belirtin.
  • Verilerinizi size verilen Garanti Gönderim Türüne doğru bir şekilde girin ve hasarları ayrıntılı olarak yazın.

Xiaomi ünitelerinizdeki cihaz alternatifi ancak teknik sorunlar için gerçekleştirilir. Teknik servis tarafından giderilemeyen sorunlar için bir Gadget Alternate istemeyi unutmayın.

Xiaomi Bataryasını Garantiden Nasıl Değiştireceğinizi Öğrenin?

Xiaomi Garanti Batarya Değişimi 2023, bataryanızdaki bozulma nedeniyle gerçekleştirilen bir işlemdir. Sisteminizin bataryası aşırı voltaj veya dış nedenlerden dolayı bozulmadıysa, Xiaomi Teknik Servisi’ne gönderebilir ve yepyeni bir batarya ile değiştirebilirsiniz.

Söylemeye gerek yok, garanti süreniz dolmuş olsa bile, yine de Xiaomi Teknik Servisi’ni kullanabilirsiniz ve bir miktar ödeme yaparsınız.

Xiaomi Ekran Kırılması Garanti Kapsamında mı?

Xiaomi ünitelerinizde meydana gelen ekran kırılması, kullanıcı kaynaklı çarpma veya düşmelerden kaynaklandığı için garanti kapsamında değerlendir ilmez . Bununla birlikte, belirli bir ekran kırılma garantiniz varsa, ekran alternatifi talebinizi Xiaomi Onaylı Servisine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Sisteminizi çok kısa bir süre önce veya daha önce satın almış olsanız da olmasanız da, Xiaomi Onaylı Sağlayıcılara gidebilir ve bir ekran kırılma garantisi alabilirsiniz. Makul bir fiyat karşılığında gerçekleştireceğiniz bu işlem için başka herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Xiaomi Şarj Cihazı Garanti Kapsamında mı?

Xiaomi ünitelerinizi kullanabileceğiniz canlılığı sağlayan Xiaomi şarj cihazı, belirli bir kullanım aralığından sonra arızalanabilir. Xiaomi Teknik Servisi, izlenim veya kasıtlı kırılma dışında teknik nedenlerden kaynaklanan tüm arızalar için ücretsiz şarj cihazı sağlar. Hasarlı veya kazınmış kablolara sahip şarj cihazlarının tüketici hatası olarak değerlendirilebileceğini ve garanti kapsamına alınmayacağını hatırlatmak isteriz.

Fişe takılıyken yanan veya kullanılmadığı halde bozulan şarj cihazları için ücretsiz bir alternatif oluşturabileceğinizi ve şarj cihazınızın en geç 5 iş günü içinde size gönderilebileceğini lütfen unutmayın.

Xiaomi Kulaklıklar Garanti Kapsamında mı?

Xiaomi KulaklıkGarantisi 2023 kapsamında ilk açıldığında çalışan kulaklığınız daha sonra bozulduğunda ne yazık ki tüketici hatası olarak değerlendirilir ve garanti kapsamı dışında kalır. Aynı şekilde, kulaklık hoparlörünün ve kablosunun kırılması veya soyulması durumunda da ücretsiz garantiden yararlanamazsınız.

Xiaomi Resmi Web sitesini kullanarak benzersiz bir Xiaomi kulaklık satın almanızı ve orijinal olmayan kulaklıkları kullanmamanızı öneririz.

Xiaomi Dijital Kamera Kırılması Garanti Kapsamında mı?

Xiaomi sisteminizin dijital kamerasında bir kırılma meydana geldiğinde, bu kırılma hem baskıdan hem de düşmeden kaynaklandığı için Xiaomi garantisi kapsamında değildir. Bununla birlikte, dijital kameranızda meydana gelen renk bozulmaları, fotoğraf çekmeme veya film kaydetmeme Xiaomi garantisi kapsamındadır. Sisteminizle birlikte yaşadığınız sorunu ilgili türde aktardıktan sonra sisteminizi Xiaomi Teknik Servisine gönderenler için ücretsiz digicam alternatifinden yararlanabilirsiniz.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Xiaomi Uluslararası Garanti 2023 nedir?

Xiaomi Uluslararası Garanti 20 23, Xiaomi üniteleriniz arızalandığında, bunları istediğiniz herhangi bir ülkede garantiye gönderebileceğiniz anlamına gelir. Örneğin, Xiaomi Türkiye Garantili bir araç yalnızca Türkiye’deki Xiaomi garanti şirketlerine gönderilebilirken, Xiaomi Uluslararası Garantili bir araç Amerika veya Hollanda’daki garantiye teslim edilebilir.

Xiaomi tarafından sağlanan en önemli alternatiflerden biri olan Uluslararası Garanti için ayrıca bir ödeme yapmak istemezsiniz. Xiaomi Uluslararası Garanti ile bir araç satın almak, bu hakları eğitmek için yeterlidir.

Xiaomi’yi Garantiye Nasıl Göndereceğinizi Öğrenin?

Xiaomi Onaylı Servis, Xiaomi model ünitelerinizde meydana gelen sorunlarla ilgili 7/24 yardım sunar ve sorunlarınıza kısa sürede seçenekler bulur. Sorunlarınızı birkaç adımda kolayca çözebileceğiniz stratejilerle, sisteminizi herhangi bir ek ücret ödemeden garantiye gönderebilirsiniz. Arızalı ünitelerinizi ücretsiz garanti servisine göndermek için bu stratejilere uyun:

  • İsterseniz, Xiaomi sisteminizi satın aldığınız yere gidebilir ve onlardan garantiye göndermelerini isteyebilirsiniz,
  • Ya da size en yakın Xiaomi Teknik Servisi’ne uğrayıp sisteminizi ilk elden gönderebilirsiniz.

Sisteminizi garanti için göndermeye gittiğinizde, sisteminize ait garanti belgelerini yanınıza almayı unutmayın.

Türkiye Xiaomi Onaylı Servis İletişim Bilgileri

Pazar günleri kapalı olan Türkiye’deki Xiaomi Onaylı Servis Sağlayıcılarının adresleri ve iletişim bilgileri;

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Onaylı Hizmet Anlaşma ile Hafta içi Cumartesi Hizmet Miktarı
Genpa Etiler Nispetiye Cd. No:101 Etiler / İstanbul 08:00-17:15 09:30-16:45 2123590359
Genpa Kadıköy Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:39-41/B Baycanhan Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul 08:00-17:15 09:30-16:45 2123590359
Genpa Ankara Kızılay Mah. Necatibey Cad. 51/2 Kızılay Ankara 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa İzmir Şair Eşref Bulvarı, Yorsan Girişim Kalbi, No:26B Çankaya / İzmir 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa Adana Cemalpaşa Mah. 63005 Sk. Aydınoğlu Girişim Kalbi No:27/A Seyhan/Adana 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa Bursa Kırcaali Mah.Kayalı Sok. Ortaklar İşletme Kalbi No:34/42-43 Osmangazi / Bursa 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Evofone İstanbul Hacımimi Mh. Necatibey Cd. Alarko İşhanı No:66 Kat:1 Karaköy-Beyoğlu / İSTANBUL 09:00-18:00 09:00-14:00 2124442118
OUNO İst Atilla İlhan Cd. No:20, 34750 Ataşehir/İstanbul 08:00-17:00 08:00-12:30 8505020800
Evofone Ankara Kızılay Korkutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 32/B Demirtepe Çankaya Ankara 09:00-18:00 09:00-14:00 3122299891

Xiaomi Onaylı Servis Kalbine Kargo ile Gadget Gönderme

Hizmet Firması İl Sözleşmeli Taşımacılık Kargo Hayır
OUNO Ankara/Kızılay Ev 460186877
OUNO Ankara/Kızılay MNG 357002145
OUNO İstanbul/Ataşehir Ev 399789646
OUNO İstanbul/Ataşehir MNG 342641353
Genpa İstanbul/Etiler Ev 226011388
Genpa İstanbul/Kadıköy Ev 229962556
Genpa Ankara/Kızılay Ev 229962392
Genpa İzmir/Çankaya Ev 1003727
Genpa Adana/Seyhan Ev 1146685
Genpa Bursa/Osmangazi Ev 211686550
Genpa Bursa/Osmangazi Ev 211686550
EVOFONE İstanbul/Karaköy Ev 479760130

Xiaomi Garanti Alıcı Hizmet Hattı nedir?

Xiaomi Garanti Alıcı Hizmeti 2023, ünitelerinizde meydana gelecek sorunlara ve aklınıza gelebilecek her türlü soruya karşı yardım alabileceğiniz bir garanti yardım hattıdır. Kullanımı tamamen ücretsiz olan bu hat üzerinden; sisteminizin tüm küçük yazılarını, garanti sorgulamasını ve sisteminizin IMEI’sine eşdeğer verileri sorgulayabilirsiniz. Xiaomi Garanti Alıcı Hizmeti: Cep telefonunuzdan“0850 305 1923” numarasını tuşlayarak giriş yapabilirsiniz.

Xiaomi Garanti Sertifikaları Verilmedi Olumsuz Çözüm

Yeni satın aldığınız ve kullanmadığınız Xiaomi sisteminizin garanti belgelerini sahada bulamayanlar için, bu durumu anında lisanslı birime veya sisteminizi satın aldığınız yere bildirmeli ve bir araç alternatifi veya ilgili olumsuzluğa bir cevap talep etmelisiniz. Xiaomi cihazlarınızın garanti kapsamında ücretsiz olarak tamir edilmesini sağlayan garanti belgeleri, her sistemin sahip olması gereken bir belge olduğu için hayati önem taşıyabilir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade