Ücretsiz İnternet Nasıl Hile Yapılır?

GSM operatörleri, hazırladıkları çeşitli kampanya ve avantajlı paketlerle müşterilerini memnun etmeyi hedefliyor; hücresel fonksiyonları veya SMS kanalları üzerinden yapılan kampanyaları müşterilerine ulaştırıyor. Bununla birlikte, kampanyalardan ve avantajlı paketlerden ücretsiz web üzerinden yararlanma hakkı vardır. Normal kullanımdan daha fazla yararlanma şansı, ücretsiz web hilesi olarak adlandırılır.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Ücretsiz web hilesi yapmak için bazı uygulamalar kullanmanız gerekir veya operatörlerin ücretsiz web’i daha düzenli olarak dağıttığı zamanlara ve durumlara uyabilirsiniz. Hücresel fonksiyonları üzerinden kurdukları kampanyalarla her hafta çeşitli web dağıtan operatörler, genellikle Çarşamba günleri ekstra ödül web dağıtırlar. Haftalık kampanyalardan web kazanmak için Çarşamba gününü bekleyebileceksiniz.

Web’i telefonlar üzerinden kullanmak için yapmanız gereken ilk şey, kullandığınız operatörün web paketlerinden birinin avantajlarından yararlanmaktır. Bir web paketi anlaşması satın almadığınızda ve kullandığınız web normal bilgi kullanımı olarak sayılacağından, hattınızdaki TL’ler çok hızlı bir şekilde tükenebilir. İşte tam burada, başta Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olmak üzere tüm operatörler için ücretsiz web almanın ipuçlarını ve yollarını sizlerle paylaşacağız.

Ücretsiz web veren ürünler: Cips, Kola ve İçecekler

Bedava web veren ürün ile Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un tüm müşterileri 1 GB veya 250 MB web hediye kazanıyor. Gsm Operatörü abonelerinin de bu pazarlama kampanyasına dahil olabilmeleri için, içecek firması Coca Cola’nın web sitesinde yer alan Coca Cola ürününün açma halkası üzerindeki kodu girerek 1 GB veya 250 MB ücretsiz web kazanma şansına sahipler.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Ayrıca; Nescafe, dondurma, cips ve coca cola bever age ürünlerinde ekstra ve şans çarkına benzer fonksiyonların ücretsiz web kampanyaları olan sonsuz çeşitlilikte ödül web kodları mevcuttur.

Turkcell Ücretsiz Web Hilesi 2023

Web’in yetmeyeceği durumlarda Turkcell abonelerinin ek paketler yapması gerekir. Ekstra web paketleri maddi açıdan sizi sarsabileceği için ücretsiz web yöntemlerini keşfedip hattınıza web tanımlatmanız gerekiyor. Turkcell bedava web hilesi Dijital Operatörüm programı içerisinde yer alan“Salla Kazan” pazarlama kampanyası ile tamamlanmaktadır. Turkcell bedava web hilesi için öncelikle Dijital Operatörüm programını edinin ve Turkcell hattınızla birlikte giriş yapın. Ardından, aşağıdaki adımları izleyerek başarılı Turkcell ücretsiz web hilesi olasılıklarınızı artırın:

 • Dijital Operatör uygulamasını açın ve Salla Kazan pazarlama kampanyasına doğru ilerleyin.
 • “Şimdi Kazan” düğmesine tıklayın ve yaklaşık 20 saniye ileriye bakın.
 • Hazır olduktan sonra cep telefonunuzu sallayın ve ücretsiz web’inizi alın.
 • Salla Kazan ile çok basit bir şekilde dakika, web ve sms öğeleri kazanabilirsiniz.
 • Salla Kazan hakkında öğrenilmesi gereken bazı incelikler var.
 • Bu önceliklerden biri, 5 GB kazanmanın doğru yolu olmalıdır.
 • Uygulamayı açtıktan sonra 15-20 saniye bekleyin
 • O zaman çok hızlı olmayan bir şekilde salla kazan yapmanız durumunda daha büyük bir olasılığa sahip olacaksınız.

Salla kazan haklarını kullanmayan tanıdıklarınız ile birlikte wifi paylaşımı yaparak web’e girebileceksiniz. Finans kurumu üzerinden yapacağınız tl yüklemelerinizde ek salla kazan hakkı kazanırsınız ve ödül olarak 1gb web alternatifi elde edersiniz.

Turkcell Şok Seviye Yolları

Turkcell şok faktör 2023 pazarlama kampanyası ile ücretsiz web taktiğine dahil olmak için Turkcell müşterilerinin BİP programını edinmeleri gerekmektedir. Bip programını indirdikten sonra Keşfet kısmına tıklamalı ve “Sürpriz Nokta” kanalına girmelidirler.

 • Bip kanalına girip ekrandaki oynat butonuna tıklamak yeterli olacaktır.
 • Ödül paketleme konteynerleri, ekranda görünebilecek en yakın harita seviyesinde görünecektir.
 • Harita görünmezse GPS açılmayacaktır.
 • Yerleştirme hizmeti etkinleştirildikten sonra, başvuru yeniden girilir.

Vodafone Ücretsiz Web Hilesi 2023

Vodafone bedava web hilesi ile bedava web kazanabileceğiniz tek yer, Vodafone Yanımda uygulaması içindekiBana Ne Var” pazarlama kampanyasıdır. “Bana Ne Var” pazarlama kampanyası ile ödül dakikaları ve SMS’ler kazanabileceksiniz, ancak ekstra web öğeleri kazanmak için:

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
 • Çarkı her zaman döndürdüğünüz en iyi yoldan başka bir şekilde döndürmeniz gerekir.
 • Çarkı tersine çevirdikten sonra, çarkın durmasını ve ödül ağını almasını bekleyin.
 • Vodafone’un müşterilerine sunduğu çarkı çevir programı sayesinde, artık dakika ve SMS’in aksine çok basit bir şekilde web kazanabilirsiniz.

2.Teknik olarak; Vodafone evde web kullanan kişiler için meşru olan ancak genellikle hücresel aboneler için meşru olduğu belirtilen 4 GB ücretsiz web’i günde 4 kez ayda 4 kez kullanmalısınız. Evde web için kaydoldunuz veya bireysel numaranızdan GUNLUK 4GB yazın ve 7000‘e sms gönderin.

Vodafone 500 MB Ücretsiz Web

Vodafone, müşterilerinin aniden biten web kullanım hakları için kurtarıcı bir çözüm buldu ve “Vodafone Yedekleme 500 MB” ile acil durumlarda kullanmanız gereken ücretsiz web sizin için kurtarıldı. 12 ay içinde 3 kez kullanım hakkı olan Vodafone yedekleme web’i sayesinde web bağlantınız kesilmeyecek. Bu web tamamen ücretsiz ve kullanıcı dostu bir seçenektir. YEDEK MB yazıp 7000‘e kısa mesaj göndererek pazarlama kampanyasının bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca YEDEK DK yazıp 7000 ‘e gönderdiğinizde Vodafone bedava dakikaları kazanacaksınız.

Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava Web Hilesi 2023

Türk Telekom ücretsiz web hilesi, On-line İşlemler programını kullanan Türk Telekom müşterilerinin yararlanabileceği bir hiledir. On-line İşlemler programını kullanmıyorsanız, uygulamayı makinenize uygun web perakendecisinden anında edinebilir ve Türk Telekom ücretsiz web hilesi için giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra yapmanız gerekenler;

 • On-line İşlemler yardımcı programındaki“Sil Süpür” pazarlama kampanyasına gidin.
 • Görünen ekrandaki düğmeye basmadan önce yaklaşık 1 dakika ileriye bakmanız gerekir.
 • Süre dolduktan sonra, hediye olarak 2 GB web almak için düğmeye basabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, On-line İşlemler mobil programı üzerinden 30₺ ve üzeri yükleme yapan Türk Telekom müşterileri, 7 gün boyunca geçerli 1 GB ücretsiz internet kazanabiliyor. Son olarak, akşamları ücretsiz web kullanmak isteyenler gecenet yazarak 4545‘e kısa mesaj gönderebilir ve tamamen farklı Türk Telekom ücretsiz web’e sahip olabilirler.

Türk Telekom Tivibu GO Ödül Web Paketleri

Tivibu Go Ev Paketi, Tivibu Go Muazzam paket anlaşması veya Tivibu Go Sinema paket anlaşması satın alan yeni müşteriler, Türk Telekom faturalı veya faturasız olmalarına bakılmaksızın, Tivibu Go programı güzergahında kullanmak üzere ödül web kazanacaklardır. Mesaj, TIVIBUGO bir ev pazarlama kampanya kodu yazılarak 5555 ‘e gönderilmelidir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Bimcell Ücretsiz Web Hilesi 2023

Bimcell ücretsiz web hilesi, SMS yoluyla basitçe gerçekleştirilebilen bir hile türüdür. Hile ile ödül web kazanmak için, cep telefonunuzun mesajlar bölümüne geldikten sonra;

 • Şok ödül web için:“DENEME” yazıp“3455“e gönderin,
 • 500 MB ödül web için:“500 MB” ile“4555” arasında metin içeriği,
 • 1 GB Ödül web için: “1 GB” yazarak “4511“e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Web Hilesi VPN

VPN, mevcut konumunuzu özel bir ülkede sunabileceğiniz anlamına gelen bir web hizmetidir. VPN sağlayıcıları aracılığıyla mevcut konumunuzu ücretsiz web hilesi ile değiştirdikten sonra, kullandığınız operatörün hücresel yardımcı programındaki kampanyalara sürekli olarak katılabilirsiniz. Mevcut VPN adresleri web sayfamızda kullanılan tüm VPN işlevlerini görebileceksiniz. Bu kampanyalardan haftada 1 kereden fazla yararlanarak ücretsiz web alın.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade