Twitter Hassas İçerik nasıl açılır?

Twitter DisplaysSensitiveContentThatBurahatsız edici bir film Bu ciddi bir suçtur. Böyle bir içerik barındıran tüm tweetleri bildirmelisiniz. Hassas olan içerik.Bu tweet hassas içerik içeriyor “Bu tweet hassas materyal içerebilir“Artık “bildirim” değil, bir “bildirim” olacak.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Yazımız daha fazla bilgi sağlayacaktır. Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır Sakıncalı veya rahatsız edici görüntüleri gizlemek için “” simgesini kullanabilirsiniz. “Bu Tweet ” Bu birlisteBağlantıyı takip edebilirsiniz Aşağıdakiler, başka birini işe almayı düşünmeniz için nedenlerdenbazılarıdırDaha fazla bilgi edinin: içerik” bildirimi.

Twitter, mesaj göndermenize, düşüncelerinizi paylaşmanıza ve diğer insanları takip etmenize olanak tanıyan popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. İstediğiniz kadar ünlüyü takip etmeyi seçebilirsiniz.

Twitter Belirli içerik türlerini engellemek için kullanılabilecek birçok güvenlik aracı vardır.

Twitter hassas materyal ne anlama geliyor?

Twitter tartışmalı bir konudur. Bu terim, uygunsuz veya travmatize edici olarak kabul edilebilecek içerik barındıran gönderiler için kullanılır. Cinsel içerik (+18), şiddet, kan veya diğer rahatsız edici görüntüler içeren gönderiler buna dahildir.

Twitter kullanıcıları, bazıları tarafından rahatsız edici ya da tehlikeli bulunan resim ya da videolar paylaşıldığında, bunların gerçek resim ya da video yerine “hassas içerik” olarak etiketlendiğini fark etmişlerdir.Bu tweet hassas materyal içermektedir” uyarısı.

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Twitter, hassas materyalleri kullanıcılar veya üçüncü taraflar için zararlı olabilecek her türlü içerik olarak tanımlar. Buna pornografik içerik veya şiddet içeren içerik de dahildir. Twitter, medya ayarlarını düzenleyerek hassas içerikleri belirleyebilir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Twitter’ın içerikle ilgili katı politikaları vardır, ancak kullanıcılar Twitter’daki potansiyel olarak hassas materyallerin engelini kaldırabilir. Kullanıcılar, gördükleri içeriği değiştirmek ve uyarıları devre dışı bırakmak için gizlilik ayarlarını değiştirebilirler.

Bu sorunu yaşıyorsanız hassas medyaya hâlâ erişebilirsiniz.

Twitter Hassas içerik – Nasıl etkinleştirilir

Twitter Hassas Materyallerini Görüntüleme Twitter’a bir iPhone, Android uygulaması veya bilgisayar kullanılarak erişilebilir.

  • Bu bağlantıya tıklayarak Tweet hassas ayarlarını yapabilirsiniz.

En son gönderileri aşağıda bulabilirsiniz. Konular hakkında daha fazla bilgi edinin.

  • Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın
  • > Ayarlar
  • ve
  • Gizlilik > Gizlilik &

amp

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
  • Güvenlik
  • https://twitter.com/settings/safety:Your tarayıcı uyumlu değil

.

“Tweet Medyası” kutusu işaretlendiğinde içerik görüntülenebilir. “Tweet” medya kutusunu işaretledikten sonra içerik görünecektir. Satın alma işleminizde size yardımcı ol abilmemiz için iletişime geçebilirsiniz. ” Hassas İçerikli Medyayı Görüntüle ” kutusunu işaretleyerek. “Tweet medya içeriğiBölümü Gelecekteki kullanıcılar için gizli içeriği görüntüle

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Herhangi bir ayarı değiştirmeden önce Twitter’ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.

Uygulama mağazasında uygulama durumunu kontrol edin. (iOS cihazlar için AppStore ve Google Play Store; Android için AppStore). Uygulamayı güncellerseniz sorun ortadan kalkacaktır. Hâlâ sorun yaşıyorsanız Twitter’ı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Normalde, hassas bilgiler içeren tweetler arama sonuçlarında görünmeyecektir. İsterseniz bu tweetler etkinleştirilebilir.

  • Twitter sitesine tıklayarak başlayın. Menü > Ayarlar ve Gizlilik > İçerik Tercihleri> Arama Motorları.
  • Hassas bilgileri gizle” seçeneğinin işaretini

kaldırın.

Twitter’da Duyarlı içeriğin kilidini açma (İngilizce).✔️

 1. Twitter hesabınızla oturum açın.
 2. Buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinin Profil Simgesi Sağ üst gezinme çubuğunda.
 3. Kendi Evinizin Gizliliği ‘ni seçin Ayarınıza karşılık gelen menü öğesini seçin.
 4. Web sitesini şu adresten ziyaret edin Gizlilik ve güvenlik Kurulum
 5. Konum hakkında daha fazla bilgi edininTweetmedia Bölüm Bayrak Ayrıca buraya tıklayarak bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Hassas materyal içeren Tweetleri işaretle seçeneğinin yanındaki kutu Bunun gibi Not: Bu seçeneği etkinleştirirseniz ziyaretçiler profilinizi ziyaret ettiğinde bir mesaj görüntülenir. Bu mesajda, hassas veriler içerebileceği belirtilir ve ziyaretçinin hala görüntülemek isteyip istemediği sorulur. Mesajı devre dışı bırakırsanız, hassas olabilecek materyalleri görüntüleyen kişiler profilinizi görmeye devam edebilir.

“Okumayın” seçeneğini kullanarak bazı kişilerin tweetlerinizi görmesini engelleyebilirsiniz. Twitter hesabınızı gizleme özelliği. TAMAM Twitter hesabınızı nasıl gizlersiniz

Twitter Hassas İçerik: Sıkça Sorulan Sorular

Twitter’da ne tür materyallere izin verilir?

Twitter, kullanıcılarına yetişkinlere yönelik ve şiddet içeren içerikler de dahil olmak üzere küresel haberler sunar. Platformda, gereksiz vahşet ve şiddet içerikleri de dahil olmak üzere belirli medya türleri yasaktır. Twitter’ın Medya Politikası, hangi içeriklere izin verildiğini ana hatlarıyla belirtir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Hassas içerik içeren tweetleri nasıl bu şekilde işaretleyebilirim?

Ayarlar ve Gizlilik’e tıklayın. Hassas içerikli tweetler için bir uyarı eklemek üzere bu seçeneği belirleyin. Hassas olabilecek medyayı işaretlemek için Tweetler alanına tıklayın.

Hassas içerikleri bildirmenin en iyi yolu nedir?

Üç nokta simgesine dokunun ve Tweet Bildir’i seçin. Bu Tweet hassas bir görsel içeriyor.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade