Türk Telekom Ücretsiz İnternet Veren Uygulamalar 2023

Türk Telekom, yepyeni 12 ay ile birlikte müşterilerine ödüllü web sunmaya tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz 12 ayda olduğu gibi 2023 yılını da dolu dolu geçirmeyi planlayan Türk Telekom, ödül web veren kampanya ve hedeflerini tanıttı. Türk Telekom, faturalı ve faturasız hat sahiplerine özel hazırladığı kampanya ve uygulamalarla 2023’ü tüm zamanların en çok hediye web dağıtılan 12 ayı haline getirmeyi hedefliyor.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Birbirinden farklı kampanya ve amaçlar ile bedava web kazanmayı yazımızdan öğrenebilirsiniz. İşte her zaman olduğu gibi 2023 yılında da Türk Telekom müşterilerini bekleyen cazip web’siz amaçlar, kampanyalar, tarifeler, indirimler ve ürünler.

Türk Telekom Sil Süpür Faydası ile Bedava Web

Türk Telekom Sil Süpür, On-line İşlemler cep yazılımından ulaşılabilen bir pazarlama kampanyasıdır. Sadece Türk Telekom Selfy müşterilerinin yararlanabildiği Türk Telekom Sil Süpür pazarlama kampanyasına 25 yaş ve altı genç müşteriler kabul edilmeye devam ediyor. Türk Telekom Selfy müşterisi olarak her türlü ayrıcalıktan ve ücretsiz internet seçeneklerinden yararlanmak için

 • Selfy müşterisi değilseniz, “SELFY” yazarak “4545“e kısa mesaj gönderin.
 • Ardından Türk Telekom On-line İşlemler yazılımını sisteminize yükleyin.
 • Türk Telekom numaranız ve şifreniz ile cihaza giriş yapın.
 • “Kampanyalar” bölümünden “Sil Süpür” pazarlama kampanyasına kadar ilerleyin.

Muud Premium Üyelik dışında Türk Telekom Sil Süpür pazarlama kampanyasından kazanabileceğiniz web paketlerinden bazıları aşağıdaki gibidir:

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
 • haftalık 30GB Web
 • haftalık 10GB Web
 • haftalık 5GB Web
 • günlük 5GB Web
 • günlük 2GB Web
 • günlük 1GB Web

Türk Telekom Tambu Yardımcı Programı ile Web’i Ödüllendiriyor

Türk Telekom ücretsiz web için Tambu yazılımı, Android ve IOS birimleri için geliştirilmiş üstün seçeneklere sahip bir klavye yazılımıdır. Tambu yazılımını cihazlarına kuran Türk Telekom Faturalı ve Kullandıkça Öde müşterileri, anında 30 gün boyunca 1GB ücretsiz web meşruiyetine sahip olurlar. Tambu üstün klavye ve ödül web’den öğrenmek için:

 • Tambu yazılımını cep telefonunuza edinin.
 • Cihazdan “Ödül Kodunu” alın.
 • Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girin ve“TAMBU (Ödül Kodu)” yazarak “4545“e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Siri Utility ile Ödül Web Gelirleri

Siri, sözlü talimatlarınızı yerine getiren mükemmel bir asistan yazılımıdır. Siri’yi kullanarak herhangi bir Türk Telekom alıcısına lira gönderirseniz, 1 hafta boyunca 500MB ücretsiz web meşru elde edebileceksiniz. Her bir lira göndermek ve Türk Telekom ödül web’inizi almak için:

 • Sisteminizde“Siri” olarak adlandırın.
 • Lira göndermek istediğiniz kişinin kimliğini söyleyin ve“Lira Gönder” deyin. ÖRNEK:“Mustafa Lira Gönder”
 • Ardından ne kadar lira göndermek istediğinizi söyleyin ve işlemi tamamlayın.

Türk Telekom Sosyal Medya Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Sadece Türk Telekom kadın müşterilerinin yararlanabileceği Ödüllü Sosyal Pazarlama kampanyası, her 30 günde bir 25₺ ve üzeri bakiye yüklemelerine sosyal medyada geçerli 2GB ödül web sağlıyor. 1GB’ı WhatsApp’ta, 1GB’ı Twitter’da geçerli olan Ödüllü Sosyal Medya pazarlama kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenler

 • 25₺ veya üzeri yükleme yaptıktan sonra sisteminizden“SOSYAL PAKET” yazıp“5555“e göndermeniz gerekmektedir.

BİMcell, Pttcell, Mobil Ofis, Katlayan, Standart, Mobildata Jet dışındaki tarife paketleri ve kullandıkça öde tarifelerini kullanan kadın müşterilerimiz Ödül Sosyal Medya pazarlama kampanyasından faydalanabilirler.

Türk Telekom Arayanı Bil Servisi ile Ödül Web Geliyor

Türk Telekom ArayanıBil Servisi, sisteminiz kapalı veya işaretli değilken arayan bilgilerini kısa mesaj yoluyla ileten bir servistir. ArayanıBil Servisi’ne iki farklı şekilde abone olabilir ve kolay bir kısa mesaj süreci ile iki farklı ödül web alternatifinden yararlanabilirsiniz. Burada uymanız gereken adımlar listelenmiştir:

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
 • ArayanıBil Servisi Aylık abonelik ve Haftalık 1GB ödül web için“PLUS” yazıp“7065“e gönderin,
 • ArayanıBil Servisi’ne 6 aylık abonelik ve aylık 1GB ücretsiz web için“PLUS” yazarak “7066“ya kısa mesaj gönderin.

ArayanıBil Servisi’nden kazanacağınız ödül web, 48 saat içinde robot olarak hattınıza tanımlanacak ve başka bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca, ArayanıBil Plus Deneme pazarlama kampanyasından yararlanmanız durumunda ödül web kazanamazsınız.

Türk Telekom Selfy Mor Ödül Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom Selfy Mor paketleri, genç Türk Telekom müşterileri için özel olarak tasarlanmış bir tarife paketidir. Türk Telekom Selfy Mor paketlerinden birini kullanan kullandıkça öde müşterileri, 25₺ ve üzeri bakiye yüklediklerinde ücretsiz 1GB internet kazanabilirler. Türk Telekom Selfy Mor paketlerinin ayrıcalıklarıyla eğlenirken ücretsiz 1GB internet kazanmak için

 • Türk Telekom On-line İşlemler yazılımını kullanarak veya Türk Telekom İletişim Merkezi’ni arayarak Selfy Mor paketlerinden birine geçiş yapabilirsiniz.
 • Tarife değişikliğinizden sonra ödül hattınızı almak için“1 GB MOR HEDIYE” yazıp“4545“e gönderin.

Ödül Web’iniz en geç 48 saat içinde robot olarak hattınıza tanımlanacaktır. 48 saat sonunda ödül Web’iniz hattınıza tanımlanmadıysa“444 1 444” numaralı telefondan Müşteri Temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G SIM Kart ile Ödül Web Geliyor

Eski SIM kartını 4.5G’ye uygun yeni bir SIM kart ile değiştiren Türk Telekom müşterileri, 30 gün boyunca geçerli 30GB ödül web kazanacak. Ödül 30GB web’inizi herhangi bir sosyal medya yazılımında ve web’de herhangi bir rotada kullanmalısınız. Türk Telekom Faturalı ve Kullandıkça Öde hat sahipleri 4.5G kampanyasından faydalanabilir:

Ödül 30GB internetinizi almak için 4.5G’ye uygun SIM kartınızı sisteminize taktıktan sonra “4.5G30GB” yazarak “5555“e kısa mesaj göndermeyi unutmayın.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Türk Telekom Sabit Yük Ödül Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom, Resmi Web Sitesinden ya da Cep Utility’den banka kartı ile en az 30₺ bakiye yükleyen Türk Telekom Kullandıkça Öde müşterilerine 7 gün boyunca geçerli 1GB internet hediye ediyor. Ayrıca otomatik fatura talimatı veren Türk Telekom Faturalı hat müşterileri de aynı kampanyadan yararlanabilir. Yapmanız gerekenler:

 • Türk Telekom Resmi Web sitesine ya da yazılımına girip“Stabilite Yükle” kısmına tıklamak ve banka kartı bilgilerinizi doldurduktan sonra minimum 30₺ stabil ite yüklemek.

30₺ veya daha az yükleme yapan Türk Telekom müşterileri, yirmi dört saat boyunca geçerli 1GB ödül web elde edebilirler. Kampanyadan kazandığınız ödül internet ev kullanımı için geçerlidir.

Türk Telekom E-Fatura Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Faturalarını posta ile alan Türk Telekom Faturalı hat müşterileri, faturalarını e-posta ile almak için başvurmaları durumunda 1 hafta boyunca geçerli 1GB web hediyesi kazanacaklardır. Doğayı korumanız karşılığında size ödül web sağlayan Türk Telekom E-fatura yazılımına geçmek için

 • Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girin ve“1GB (e-posta adresiniz)” yazarak “3008“e kısa mesaj gönderin.
 • ÖRNEK:“1GB information@netkurdu.internet “ve “3008 “e gönderin.

İllere göre Türk Telekom Web Pazarlama kampanyası

Balıkesir ve Çanakkale illerinde ikamet eden Türk Telekom müşterileri, Efsane tarifelerden birine geçmeleri ya da yeni bir hat almaları durumunda 30 gün boyunca geçerli 10GB internet hediyesi kazanacak. Balıkesir veya Çanakkale illerinde ikamet ediyorsanız:

 • Tarifenizi değiştirmek ve ücretsiz web ödülünüzü almak için en yakın Türk Telekom Bayisine gidebilirsiniz.

Her Türk Telekom müşterisi kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir ve ödül web kullanım süresi 30 gündür.

Türk Telekom Tivibu GO Ödül Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom Tivibu GO, tonlarca TV dizisi kanalı ve yüzlerce film içeren bir TV paketidir. Türk Telekom Faturalı veya Kullandıkça Öde tarifelerinden birini kullanan ve Tivibu GO Ev Paketi, Tivibu GO Muazzam Paket veya Tivibu GO Sinema paketlerinden birini satın alan Türk Telekom müşterileri şok ödül web kazanıyor. Paket seçimi doğrultusunda kazanacağınız web haklarına ve ödül web’den yararlanmanın kolay yöntemlerine göz atalım:

Tivibu GO Paket Anlaşma Kimliği Ödül Ağı Nasıl Satın Alabilirim?
Tivibu GO Ev Paketi anlaşması 1GB “TIVIBUGO (Pazarlama Kampanya Kodu)” yazıp“5555“e gönderin.
Tivibu GO Sinema Paketi anlaşması 3GB “TIVIBUGO (Pazarlama Kampanya Kodu)” yazıp“5555“e gönderin.
Tivibu GO Muazzam Paket anlaşması Sınırsız “TIVIBUGO (Pazarlama Kampanya Kodu)” yazıp“5555“e gönderin.

Kampanya kodunuz, Tivibu GO’ya başvurduğunuzda Türk Telekom Bayisi tarafından size verilen koddur. Ödül ağınızın kullanım aralığı 30 gündür.

Türk Telekom Bal 4GB Ödül Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom Ballı Tarife, sadece Türk Telekom Gittiğin Kadar Öde hattı müşterilerinin yararlanabileceği bir tarife paketidir. İlk ay 4GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için yeni bir Türk Telekom Gittiğin Kadar Öde hattı satın almanız ve hattınızı Ballı Tarifesi’ne geçirmeniz yeterli. Üstelik hattınız ilk açıldığında 40₺ stabilite Türk Telekom’dan hediye! Kampanyadan yararlanmak için

 • Bir Türk Telekom Bayisine gidin ve yepyeni bir kullandıkça öde hattı alın.
 • Ödül 4GB web ve ödül 40₺ stabiliteniz muhtemelen robot olarak hattınıza tanımlanacaktır.
MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade