Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nisan 2023

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Türk Telekom 2023 pazarlama kampanyası olarak faturalı ve faturasız hatlara ücretsiz web fonksiyonları ve kampanyaları ile hizmet vermektedir. Türk Telekom ücretsiz web pazarlama kampanyası fonksiyonlarına ve sms ile yapılan detaylara ulaşabilirsiniz. Uyarı; Türk Telekom’dan hediye web veren video oyunları her hafta yenilenmektedir.

Türk Telekom hediye web kampanyası ile faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava web’den yararlanabilirler. Öncelikle, yasal olan ücretsiz web kampanyaları için herkesin evinde, hanesinde veya ailesinde bir finans kurumu alıcısı vardır. Bankalar aracılığıyla yapılan Türk Telekom ücretsiz web pazarlama kampanyası stratejileri ile başlayalım;

Türk Telekom hattınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz durumunda sadece 1 defaya mahsus 2 GB bedava internet kazanacaksınız. Sadece Türk Telekom faturalı hat müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanyadan yararlanmak için hangi finans kurumunu kullanırsanız kullanın;

 • Çalıştığınız finans kuruluşunun On-line İşlem Merkezi’nden veya cep telefonu yazılımından talimat vermeniz yeterlidir. Türk Telekom ücretsiz 2 GB web, otomatik talimat verdiğiniz anda hattınıza tanımlanabilir.

Türk Telekom kullandıkça öde hattı müşterileri Yapı Kredi Cep Programı üzerinden yapacakları 35₺ ve üzeri sabit kontör yüklemelerinde 1 GB ücretsiz internet kazanırlar. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken;

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
 • Yapı Kredi vadesiz hesabınızdan Türk Telekom cep telefonu numaranıza sabit kontör yüklemesi yapmak. 7 gün boyunca geçerli ücretsiz web rutin olarak hattınıza tanımlanabilir.

Türk Telekom kullandıkça öde hattı müşterileri, Ziraat Finans Kurumu mobil yazılımını kullanarak her 40₺ ve üzeri sabit kontör yüklemelerinde günlük 5 GB internet kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak için Ziraat Finans kurumundaki hesabınızla birlikte TL yüklemeniz yeterlidir.

Türk Telekom Ücretsiz Web Kullandıkça Öde

Türk Telekom ücretsiz web kullandıkça öde ürünlerinden yararlanmak için kısa mesaj veya müşteri desteği yoluyla katılım sağlanır. Kazanılan ücretsiz web ev kullanımı içindir. Ayrıca, bu ürünler başka bir kişiyle paylaşılamaz. Türk Telekom’un 2023 yılında kullandıkça öde hattı müşterilerine özel sunduğu bedava web kampanyaları öncelikli olarak aşağıdaki gibidir;

 • Arayanı Bil Plus 1 GB
 • Yeni yılda GB
 • Web gönder ve 1 GB kazan
 • Ücretsiz web süpürmeyi sil
 • 4.5G pazarlama kampanyası 30 GB ücretsiz web

Türk Telekom Ücretsiz Web EBA Pazarlama kampanyası

Türk Telekom ücretsiz web EBA pazarlama kampanyası, üniversite öğrencilerinin çevrimiçi eğitimine yardımcı olmak için bir pazarlama kampanyasıdır. Türk Telekom müşterileri, EBA’da kullanacakları aylık 6 GB web’e ücretsiz sahip olabilirler. Ücretsiz 6 GB internetinizi almak için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez; her ay tekrar tekrar Türk Telekom hattınıza yüklenir.

Tambu ile Türk Telekom Bedava Web

Türk Telekom Selfy yazılımına dahil olan Tambu ile online satın alma işlemlerinde avantajlar elde edebilir ve ücretsiz web kazanabilirsiniz. Tambu Hediye Kodunu almak için: Belirtilen hattınız ve şifrenizle Türk Telekom Selfy yazılımına giriş yapın.Hediye Kodu” konusuna tıklayarak kodunuzu alın. Tambu hediye kodunuzu aldıktan sonra, cep telefonunuzdan “TAMBU (Hediye Kodunuz)” yazarak “ 4545“e kısa mesaj gönderin. 7 gün boyunca geçerli 1 GB Türk Telekom ücretsiz web pazarlama kampanyasına dahil olabilirsiniz.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Türk Telekom 10 GB Bedava Web

Türk Telekom 4.5G kullanım koşullarını sağlayan abonelere10 GB ücretsiz web veriyor. Ücretsiz internet 30 gün boyunca kullanılabilecek. Kampanyadan yararlanmak için HEDIYE 10GB yazıp 5555 ‘e göndermenin herhangi bir ücreti yok.

Türk Telekom Hediye Web 2023

türk Telekom, 2023 yılında da müşterilerine kampanyalarla hediye web alternatifleri sunuyor. 30 TL ve üzeri Türk Telekom yüklemeniz durumunda MOR HEDİYE yazıp 4545‘e mesaj göndererek hediye web kazanabilirsiniz. Türk Telekom, benzersiz bir pazarlama kampanyası olarak, birbirlerine web hediye eden müşterilerini 1 GB web hediyesi ile ödüllendiriyor. Herhangi bir tarifeden sevgilinize 4 GB web hediye etmeniz durumunda, Türk Telekom hattınıza anında 1 GB ücretsiz web tanımlıyor.

Türk Telekom 2023 Bedava Web

Türk Telekom, yıllardır müşterisi olan abonelerine tüm faturalı ve kullandıkça öde tarifeleri için ücretsiz web sağlıyor. Web ücreti olmadan YILLAR yazarak 5555 ‘e SMS gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk Telekom, Şans Çarkı ile müşterilerine evlerinde kaldıkları süre boyunca ücretsiz web dağıtmaya devam ediyor. Şans Çarkı yazılımı, Türk Telekom tarafından müşterilerine ürün sunmak için kullanılan bir yazılımdır. Türk Telekom hücresel yazılımı aracılığıyla bu pazarlama kampanyasından 4 GB’a kadar ücretsiz web kazanın.

Türk Telekom Ücretsiz Web Nasıl Hile Yapılır?

Türk Telekom bedava web hilesine ihtiyaç duyan müşteriler, her hafta pazarlama kampanyasına uymalıdır. Türk Telekom ücretsiz web hilesi şu anda erişilebilir değil. Bilinmeyen birçok Amaç ile ücretsiz web kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Web Veren Amaçlar Nelerdir?

Türk Telekom’a ücretsiz web veren birçok işlevden biri olan paket matik ile şok ücretsiz web pazarlama kampanyası faturalı müşteriler içindir. Cep telefonunuzda On-line İşlemler yazılımının yüklü olması durumunda yasaldır. Pazarlama kampanyasından yararlanmak için On-line İşlemler yazılımına giriş yapın,“PAKETMATİK” pazarlama kampanyasına tıklayın ve ücretsiz web’inizi alın. Farklı Türk Telekom bedava web fonksiyonları aşağıdaki gibidir;

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
 • Arayanı Bil Plus
 • Silme Süpürme
 • Selfy
 • Türk Telekom Bulut
 • e-Dergi
 • Alternatif Bir Dünya
 • Dijital Disiplin

Türk Telekom Sil Süpür Ücretsiz Web

Türk Telekom’un en yeni kampanyalarından biri olan Sil Süpür, abonelerine her hafta avantajlı alternatifler sunuyor. Her hafta Cuma ya da Çarşamba günü saat 06:00’ya kadar yenilenen kampanya kapsamında web ve konuşma hakkı ya da model indirimi gibi ürünler sunuluyor. Sil Süpür’ün ne zaman yapılacağı, alınan hediye, kalan kontör veya hediye sorgulama gibi tüm işlemler Türk Telekom on-line işlemler yazılımı üzerinden gerçekleştiriliyor.

Türk Telekom Selfy Ücretsiz Web

TürkTelekom Selfy ücretsiz 1 GB web pazarlama kampanyasını kazanmak için abonelerin kullandıkça öde hattı müşterisi olması ve 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Yükleme yapmadan önce DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545 ‘e kısa mesaj gönderin. Ayrıca Türk Telekom Selfy kart ile 5 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Kampanya detayları; Selfy kart, finansal kurum oyun kartlarınızla aynı şekilde, ihtiyaç duyduğunuz her an saklayabileceğiniz bir kullandıkça öde kartıdır. Herhangi bir ATM’ye giderek kartınızdaki bakiyeyi yükseltebilir ve daha fazla ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Türk Telekom Selfy kartını kullanabilmek için öncelikle Türk Telekom Selfy abonesi olmanız gerekmektedir. Ücretsiz web’inizi almak ve Selfy üyesi olmak için;

 • “SELFY” yazıp cep telefonunuzdan“4545“e kısa mesaj gönderin.
 • Ardından, cihazınıza uygun hücresel perakendeciden Selfy’yi edinin.
 • “Kart Ekle” bölümünden kartınızı ekleyin ve 7 gün boyunca geçerli Türk Telekom 5 GB ücretsiz internetinizi alın.

Türk Telekom Ücretsiz 1 GB Web

Türk Telekom ücretsiz 1 GB web hakkı birçok kampanya ile veriliyor. Özellikle TL yüklemelerinde verilen web hakkını alabilmek için banka kartı ya da banka kartı ile yükleme yapmak gerekiyor. 30 TL ve üzeri yükleme yapan aboneler 7 gün boyunca geçerli 1 GB web hakkına sahip olurken, 30 TL ve altında yükleme yapanlar ise yirmi dört saat boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye web hakkına sahip oluyor.

Türk Telekom 4 GB Bedava Web’e Hoş Geldiniz

Türk Telekom hoşgeldin pazarlama kampanyası hücresel web kampanyalarına dahil olan4 GB ücretsiz web, yepyeni bir numaraya sahip olan veya yeni Türk Telekom abonesi olan kişiler için geçerlidir.

 • Mevcut 4 GB web aylık kullanım içindir.
 • Bedelsiz web için yolda 40 TL yüklenmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılmak için BALLI 4GB yazıp 2070 ‘e kısa mesaj gönderin

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Ücretsiz Web

Türk Telekom’un ücretsiz web veren birçok fonksiyonu arasında yer alan ArayanıBil Plus 1GB web pazarlama kampanyasına tüm Türk Telekom müşterileri ulaşabiliyor. Türk Telekom faturalı ve kullandıkça öde hat sahipleri de bu ücretsiz web paketinden yararlanabiliyor. Arayan bil plus hizmeti ücretlidir;

 • 1 Aylık Abone için; “PLUS” yazıp 7065 ‘e sms göndererek 3,49 TL karşılığında haftalık 1 GB ücretsiz internet kazanacaksınız.
 • altı Aylık Abone için; “PLUS” yazıp 7066 ‘ya sms göndererek 17,49 TL değerinde aylık 1 GB ücretsiz web kazanacaksınız.
 • İptal Etmek İçin; Arayanı bil plus paketini “iptal” yazıp 7070 ‘e sms göndererek iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom e-Fatura ile Bedava Web Geliyor

Türk Telekom ayrıca müşterilerine e-fatura kolaylığı da sağlıyor. E-fatura siparişi vermeniz durumunda 2023 yılında 1GB hediye web kazanabilirsiniz. Web faturanızı e-posta ve SMS yoluyla kolayca takip edebilirsiniz. Türk Telekom’da e-faturaya geçerek 1GB ücretsiz internet kazanma şansı için

 • sMS kısmına 1GB ve e-posta adresinizi yazıp 3008‘e gönderin.
 • Ücretsiz hediye internet kampanyasından faydalanmak için faturalı hatta sahip olmanız gerekmektedir.
 • Her müşteri kampanyaya sadece bir kez katılma hakkına sahiptir.

Türk Telekom 4.5G Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom’un ücretsiz web kampanyalarından biri de 4.5G hat sahibi olmak. Mevcut sim kartınızı Türk Telekom Cell Heart’ta ücretsiz değiştirin, 1 GB hediyenizi 30 gün boyunca internette 2023’te sonuna kadar kullanın.

Türk Telekom SIM kartınızı 4.5G’ye uygun hale getirdikten sonra cep telefonunuzun SMS bölümünden 4.5G SIM yazıp 5555‘e gönderebilirsiniz. Bu işlemi tamamlayan tüm müşterilerimiz 30 gün boyunca ücretsiz hediye web kazanacaklardır. Ayrıca Türk Telekom 4.5G’ye uygun aboneler 1 ay boyunca 30 GB internet kazanıyor. Kampanya için 4.5G 30GB yazıp 5555‘e göndermek yeterli.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Bedava Web

Mevcut Sosyal Medya Pazarlama kampanyasına katılan Türk Telekom kadın müşterileri, her 30 günde bir 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında WhatsApp için 1 GB, Fb için 1 GB, Fb ve Twitter için 1 GB ücretsiz internet kazanacak. Türk Telekom Şimdiki Sosyal Medya Pazarlama kampanyası için; Sosyal Paket sözleşmesi yazıp 5555 ‘e göndermek yeterli.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade