Telefonunuzdaki casus yazılımları nasıl tanırsınız?

Bir terör eyleminden endişe ediyor musunuz? Telefonunuzda casus yazılım var mı? Birileri SMS’lerinizi, telefon ve internet aktivitelerinizi izliyor.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Hepimiz birilerinin bizi her adımımızda izliyor olabileceğinden endişe ediyoruz.

Her gün cep telefonunuzu kullanıyorsunuz. Her gün cep telefonunuzu kullanıyorsunuz.

CasusYazılım Casus yazılımlar artık cep telefonlarına bulaşıyor. Cep telefonları için mevcut casus yazılımların miktarının farkında olmayabilirsiniz. Cep telefonunuza sızılabileceğinin farkında olmayabilirsiniz.

Bu makale size casus yazılımları nasıl kaldıracağınızı ve telefonunuzu nasıl koruyacağınızı öğretecek.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Casus yazılım nedir?

Casus YazılımCasus yazılımlar, sizin haberiniz olmadan verilerinizi izleyen, takip eden ve ele geçiren istenmeyen bilgisayar yazılımlarıdır.

Casus yazılım uygulamaları nelerdir

Casus yazılım, izlenen cihazdan bir birey hakkında bilgi toplayabilir. Casus yazılımlar tuş vuruşları gibi bilgileri toplayabilir.

Casus yazılım, bilgisayarınıza yüklenebilen bir kötü amaçlı yazılım türüdür.phoneCollect

 • Ziyaret ettiğiniz web siteleri
 • İletişim defteri adları
 • Sosyal medya hesaplarınız
 • Bulunduğunuz yer
 • Sizi kimin aradığını görebilirsiniz.

mSpy

Ayrıca web sitemizden de hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. bilgi akışını kontrol etmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmak başlangıç için iyi bir yoldur. Bu konuyla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Çocuklar için cep telefonlarına casus yazılım bulaştı Cihazlarını izlemeli ve indirdikleri tüm uygulamaları görmeliyiz mSpy Kullanımı basit. Bu yazılımı yüklemek, yetkisiz metin gönderme, multimedya uygulamaları indirme ve dosya indirme gibi tüm telefon etkinliklerini izlememizi sağlayacaktır.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

mSpy Kullanabileceğiniz araçlar seçtiğiniz plana bağlı olarak değişecektir. Plan fiyatları değişebilir ve daha yüksek fiyatlı planlar daha güçlü özellikler içerebilir. Hizmet arka planda Android ve iOS üzerinde çalışır. Bir güvenlik açığı olup olmadığını görmek için bir cihazın etkinliğini izleyebiliriz.

CasusYazılım Bu, kullanıcı hakkında gizlice bilgi toplayan geniş bir kötü amaçlı yazılım kategorisidir. Casus yazılım, tarama verilerini yakalayabilir ve ardından bunları üçüncü bir tarafa gönderebilir.

Telefonda Casus Yazılım Olduğu Nasıl Anlaşılır ?
https://www.mspy.com.tr/

Mevcut casus yazılım türleri nelerdir?

Casus yazılımvirüsleri oy kullanan nüfusun üçte ikisi için bir tehdittirDiğercasus yazılım türleri Aşağıdakiler uygulamalardırİşinizigeliştirmenin en iyi yollarından bazıları.Casus Yazılım Bu, casusluk uygulamasının özel bir şeklidir.

Birinci tür herhangi bir kişisel veri toplamaz. İkinci tür casus yazılım, kişisel verilerinizi izlemek için belirli cihazlara kasıtlı olarak yüklenebilir.

İkinci senaryoda, cihazınızı izleyen kişi sizi tanımayabilir, ancak sizinle son derece yakın bir ilişkisi olmalıdır. Örneğin, patronunuz veya eşinizle akraba olabilirsiniz.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Adware Görüntülü reklamlar internette gezinirken kullanım verilerini toplar. Reklam yazılımı, kullanıcıların izni olmadan onlardan bilgi topluyorsa kötü amaçlı olabilir.

Casus yazılım izlemeBu programlar, casus yazılımlar gibi, reklam için meşru veri toplama ile mahremiyetin ihlali arasında ince bir çizgide yürürler. Meşru gibi görünseler de asıl amaçları kişisel veri toplamaktır.

Tuş kaydedicilerKeylogger’lar, bir web sayfasına girilen tuş vuruşlarını gizlice kaydeden bir casus yazılım türüdür. Bunu genellikle oturum açma veya ödeme bilgilerini çalmak için yaparlar.

Cep telefonuma bir casus yazılım programını nasıl yükleyebilirim?

Casus yazılımlar cep telefonlarına farklı şekillerde yüklenebilir.

Telefonunuza kötü amaçlı uygulamalar yüklemek casusluk yapmanın en kolay yollarından biridir. Buuygulamalar casusluk yapmak için kullanılabilir ve hatta güvendiğiniz kişilerin önerilerini bile içerebilir. Yani, evinize bir Truva Atı davet ettiniz.

Biri hariç hepsi İndirSpywareButür kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızda casusluk yapmak için kullanılabilir. iOS uyumlu jailbreak Aşağıda bizimle nasıl iletişime geçeceğinize dair bazı resimler bulunmaktadır. Buraya tıklayarak bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Nasıl kullanılabileceğine dair örnekler. Sorunu çözmek için jailbreak’i kaldırın. Bu sizin ilk jailbreak’iniz olsa bile, iPhone’unuzdaki ayarları kontrol edin. Birisi iPhone’unuzu izlemek için bunu yapmış olabilir.

Bir sorun var. Bir sorun mu var? Telefonuma casus yazılım bulaşmış mı? Nasıl kontrol edebilirim? Nasıl kontrol edebilirim? Artık cep telefonunuzu kullanabilir misiniz? Cep telefonunuz için Casus Yazılım nasıl kaldırılır ?

Cep telefonunda casus yazılım belirtileri nelerdir?

Casus yazılım, İnternet etkinlikleriniz, şifreleriniz, aramalarınız ve mesajlarınız hakkında veri toplayan veya gizleyen kötü amaçlı yazılımlardır. Telefonunuzda manuel olarak tespit edilmeleri zor olabilir. Cihazınızda casus yazılım olup olmadığını belirlemek için bazı kırmızı bayrakları kullanın.

Telefon ısındığında pil ömrü azalır

İşte bir uzman tutmanız için nedenlerden sadece birkaçı. Motor Telefonları her zaman açıktır. Bu durum telefonunuzun yavaşlamasına neden olabilir. Telefonunuzu kullanmadığınız zamanlarda bile yavaşlamaya neden olan şey bir casus uygulama olabilir. Casus uygulama arka planda çalışır ve telefonunuzun pilini daha hızlı tüketir. Bu bilgiyi telefonunuzun pilinin neden hızla tükendiğini bulmak için kullanabilirsiniz.

Aşırı veri kullanımı

SiziSpywareCihazınızdanİzleyenKişiTelefon Bu bilgiyi alacaksınız. İnternet paketleri normalden daha sık kullanılabilir. Veri kullanımı artacaktır.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Arka plan sesleri

Casus uygulamalar metin mesajlarını, konuşmaları ve çok daha fazlasını kaydedebilir. Casus uygulamalar siz telefondayken gürültü yaratabilir.

Şifrelenmiş mesajlar

Konum izleyencasus yazılım uygulamaları anlaşılmaz bir kodla SMS gönderebilir. Mesajlarınızı kontrol edin.

Bilinmeyen Uygulamalar

Ani bir uygulama izini görmezden gelmekten kaçının. Diğer kişiler izniniz olmadan casus yazılım indirebilir ve yükleyebilir. Telefon masanın üzerinde olsa bile, casus yazılım yine de yüklenebilir.

Casus yazılım: kendinizi nasıl korursunuz

  • Yalnızca resmi web siteleri tarafından sağlanan bağlantılara tıklayın. Bağlantılara yalnızca e-posta, Whatsapp Messenger veya diğer sosyal medya aracılığıyla gönderildiklerinde tıklayın.

Liste sonsuzdur.
#Yüksek Kaliteli Anti-virüs YazılımıEn iyi

  • ücretsiz anti-virüs programları
  • Profesyonel casus yazılım önleme koruması yükleme
  • . En İyi Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Yazılımı
  • # Antivirüs programınızı güncellemeniz şarttır.
  • # Bilgisayarınızı her gün taramalısınız.
  • # Yalnızca güvenli olduklarından eminseniz bağlantılara veya eklere tıklayın.
  • #
  • OutlookImage

önizlemelerini devre dışı bırakın.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
 • #Güvenlik duvarları için donanım kullanın
 • Kendinizi çevrimiçi tehlikelerden korumak için #DNS kullanın
 • .

SSS

Telefonum izleniyor mu?

Telefonunuza casus yazılım yüklenip yüklenmediğini veya izlenip izlenmediğini anlayamamanız mümkündür. Bir uygulama kullanabilir veya profesyonel yardım alabilirsiniz.

Casus programların çalıştırılmasını nasıl durdurabilirim?

Telefonunuza casus yazılım yüklenmediğinden emin olmak için çeşitli önlemler alın. Makalemiz tüm güvenlik önlemlerini kapsamaktadır.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade