Telefon Desen Kilidi Nasıl Kırılır?

Telefonunuzun kilidini açmak için PIN kodunuzu, deseninizi veya parolanızı unutabilirsiniz. Bu makale size nasıl yapılacağını anlatacak. Desen kilidinizi kırarak telefonunuzun kil idini açın makalesini okumalısınız. Ekran deseninizi unuttunuz Bir Google Drive dosyasını açmak mümkün değildir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Android cihazlar ana ekranı kilitlemek için çeşitli seçenekler sunar. Bir desen oluşturabilir veya bir PIN girebilirsiniz.

Android cihazlar giriş güvenliği için bir kilit deseni kullanır. Dokuz noktayı birleştirmek kendi kilit deseninizi oluşturmanızı sağlayacaktır. Desenin çekiciliği ve şifreleme olarak kırılmasının imkansızlığı kullanıcıları çeken şeydir.

Android kilit ekranı deseninizi veya pin kodunuzu kaybettiyseniz geri alabilirsiniz.

Telefon desen kilidi nasıl kırılır

Bunu farklı şekillerde yapabilirsiniz. Android Ekranını Kırmak Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin yollarından bazılarıdır. Daha fazla bilgi edinmek için butona tıklayın Buraya tıklayarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Telefon desen kilidiBukonuda daha fazla bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz Bazı farklılıklar var Telefonunuzun özellikleri değişecektir.

Cihazınızın fabrika varsayılan ayarlarını sıfırlayın

Bu yöntem için telefonunuzun pilinin yüksek seviyede olması gerekir.

 • Güç, ses ve ana ekran düğmelerini aynı anda basılı tutarak birkaç saniye basılı tutun. Ardından “Factoryreset/wipe data” seçeneğini seçin. Menüdeki “ses kontrolü” düğmesine basılarak ses seviyesi ayarlanabilir.
 • Güç düğmesine basarak cihazınızın çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Artık Android cihazınızı bir desen veya şifre girmek zorunda kalmadan başlatabilirsiniz. Bu, kişisel bilgilerinizi silebilir.

Android Cihaz Yöneticisini Kullanma

Android Cihaz Yöneticisini kullanacaksınız Bu araç kurtarma işleminde size yardımcı olacaktır. Kilit kodunuzu sıfırlamak ve bir harita kullanarak cihazınızı bulmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Ayrıca telefonu kilitleyebilir, ses çıkarmasını sağlayabilir ve tüm verileri silebilirsiniz.

 • İlk olarak, Android Cihaz Yöneticisini açın Web sitesini bir tarayıcı ile ziyaret edebilirsiniz. Google hesabınızı kullanarak oturum açın.
 • Daha fazla bilgi için buraya tıklayınSimgeyigörüntülemek için tıklayın. Ardından şifrenizi oluşturmanız istenecektir.

telefon desen kilidi kırma,Ekran desen kilidini unuttum,telefon şifre kırma

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Şimdi farklı bir PIN veya şifre kullanacaksınız. Telefonunuzu kapattıysanız kilit kodunuzu yine de değiştirebilirsiniz.

 • Telefonunuzun kilidini açtıktan sonra, Şu konular hakkında daha fazla bilgi edinin: > Ekranı kilitle güvenliği > Ekran kilidi türü. Yeni parolanızı girin. Kod istediğiniz gibi yapılandırılabilir.

FindMyMobile ‘ı Kullanma

Samsung, Android Cihaz Yöneticisi benzeri bir hizmet sunmaktadır.

 • Mevcut bir Samsung müşterisiyseniz, bu bağlantıyı takipedinSamsung hesabınızı kullanarak oturum açın.
 • Daha fazla bilgi için buraya tıklayın Ekranımı Kilitle Düğme, pencerenin sol tarafında bulunur. PIN Alttaki Kilit simgesine tıklayın.

Deseni Unuttum Seçeneği

Pin veya deseninizi belirtilen numara ile test ettikten sonra bekleyinhakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.“Desenimi unuttum “a dokunursanız Bu uyarıdan sonra devam etmek güvenli değildir “ Desenimiunuttum “u nasıl telaffuz edeceğinizden emindeğilseniz E-posta ve Şifre alanları boştur Önceki Önceki yazı:Tanımlanan kelimesi cep telefonunuzda görüntülenecektir.

Sağladığınız bilgiler bir desen kodu, pin kodu oluşturmak için kullanılabilir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Telefonunuzu bir PC’ye bağlayarak desen şifresi nasıl kırılır

Bu yöntem yalnızca Android ayarları USB hata ayıklamaya izin veriyorsa çalışacaktır. Android’inizin tamamen şarj olduğundan emin olun.

 • USB kablonuzu bilgisayara bağlayın.
 • Bilgisayarınız bir Komut istemi görüntüleyecektir.
 • Yeni pencereye şifrenizi girin. "adb shell rm /data/system/gesture.key" Kodu klavyenize girin.
 • USB kablosunu çıkardıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın.

Pin veya şifreniz kırıldı.

Bunlar kullanabileceğiniz en iyi sitelerdir. En iyi müzik duvar kağıtları Aşağıda en son gönderilerin bir listesi bulunmaktadır. Buraya tıklayarak bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Müzik severlerin bunları nasıl kullanabileceğine dair bazı örnekler. Telefonunuz veya bilgisayarınız için bu masaüstü duvar kağıtlarından birini yüksek çözünürlükte indirin.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade