Kapıda Ödeme ile Güvenilir Alışveriş Siteleri 2023

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Banka kartı olmadan güvenilir satın alma web siteleri sınıfında, yani kapıda ödeme, giysi, arka bahçe, mobilya, mutfak-gıda, teknik bilgi ve diğerlerini anımsatan çok sayıda seçenek vardır. Çevrimiçi satın almada banka kartıyla ödeme yapmakla ilgilenenler, kapıda ödeme metodolojisini daha güvenli buluyor.

Bununla birlikte, her web sitesinin kapıda maliyet yöntemi yoktur. Bu yazıda sizin için “Hangi çevrimiçi satın alma web sitesinde kapıda maliyet var?” Soruyu cevaplayacağız. Kısaca, 2023’te Kapıda Maliyetli Satın Alma Web Siteleri aşağıdaki gibidir;

 1. Morhipo
 2. Mavi
 3. Ebook yatakhanesi
 4. E-kitap sepeti
 5. Migros Dijital Market
 6. Tchibo
 7. Carrefoursa
 8. Modanisa
 9. Dusty.com
 10. Avfoni.com
 11. Flo
 12. Defacto
 13. Tonguç Akademi / Tonguç Perakendecisi
 14. BKM Ebook
 15. LC Waikiki
 16. Koton
 17. Yemek Sepeti
 18. Şok
 19. Boyner
 20. Penti
 21. Sefamerve
 22. Deichmann
 23. Colin’in

Morhipo

Ağırlıklı olarak kıyafet ve niknak üzerine ürünleri bulunan Morhipo.com’da kapıda ödeme seçeneği de bulunuyor. Kıyafetten ayakkabıya, valizden ekipmana kadar birçok ürüne sahip olan Morhipo ile alışveriş yaparken kapıda para ya da banka kartı ile ödeme seçeneğini kullanmanız gerekiyor. Kapıda ödeme yapmak isterseniz ücretsiz teslimat imkanından yararlanamazsınız ve 6,99 TL ekstra ücret ödemeniz gerekir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Banka kartınızla kapıda ödeme yaparken sadece İş Finans Kurumu 3, 6 ve 9 taksit imkanı sunuyor. Farklı oyun kartları için böyle bir avantaj söz konusu değildir. Lokasyondan sipariş vermek için üye olmanız gerekmiyor. iletişim bilgilerinizi girdikten sonra “Üye olmadan devam et” seçeneğine tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

Mavi

Giyim sektörünün en büyük kuruluşlarından biri olan Mavi’den alışveriş yaparken kapıda ödeme seçeneği bulunuyor. Kapıda ödeme Aras Kargo ile yapılıyor, para ve banka kartı seçenekleri var ve ekstra ücret olarak 5,99 TL alınıyor. Lokasyondan alışveriş yapmak için üye olmanıza gerek yoktur. ihtiyacınız olan ürünü “Üye Olmadan Devam Et” butonuna tıklayarak satın almalısınız.

Kitap Yurdu

Türkiye’nin en büyük rehber sitelerinden biri olan kitabyurdu.com, tedarikte para kazandırıyor. Kitap Yurdu’nda tedarikte para için 3 seçenek var. Bunlar

 • PTT Kargo: 11,21 TL (5 kurumsal günde tedarik)
 • UPS Teslimat: 19,88 TL (3 kurumsal günde tedarik)
 • MNG Kargo: 22,88 TL (3 iş günü içinde tedarik)

İhtiyacınız olan teslimatı seçerek kapıda ödeme şansından yararlanabilirsiniz. Kitap Yurdu’nda kapıda ödemenin yanı sıra banka kartı, banka kartı veya finans kurumu anahtarı ile ödeme yapabilirsiniz. Yerinde satın almak için üyelik gerekmez. Üye olmadan sadece iletişim bilgilerinizi vermeniz durumunda, sipariş sürecini kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Kitap Sepeti

Kitap Sepeti, ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir diğer büyük rehber web sitesidir. Kapıda ödeme yapabileceğiniz gibi lokasyonda da alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir;

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
 • Öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Diğer sitelerde olduğu gibi üye olmadan alışveriş yapmanın basit bir yöntemi yok.
 • Kitap Sepeti’ne üye olduktan sonra teslimatı seçmeniz gerekiyor. Lokasyonda 95 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücretsizdir.
 • Bunun dışında MNG Kargo için 9,90 TL, PTT Kargo için 16,90 TL ve Aras Kargo için 25 TL ücret alınmaktadır.
 • Kargoyu seçtikten sonra “Sonraki” butonuna basınız. Bu kısımda Kredi Kartı / Banka Kartı, Havale ve Kapıda Ödeme seçeneklerini göreceksiniz.
 • Kapıda Ödeme seçeneğini seçtikten sonra, teslimat seçiminizi tekrarlayın ve cep telefonu miktarınızın uygun olup olmadığını kontrol edin.
 • Sonraki butonuna tıklayın.
 • Son olarak “Siparişi Doğrula” butonuna tıklayın.

Böylece kitapsepeti.com’dan kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz.

Migros Dijital Market

Migros marketlerinden almanız gereken tüm ürünleri web üzerinden Dijital Market aracılığı ile satın almalısınız. İşte kapıda ödeme şansından yararlanmak için yapmanız gerekenler;

 • Lokasyona girdiğinizde, “Kulpuma gelsin” veya “Dükkandan satın alacağım” seçeneklerini göreceksiniz.
 • İlinizi, ilçenizi ve mahallenizi seçin.
 • Sipariş verebilmek için minimum satın alma miktarının 60 TL olması gerekmektedir.
 • Migros Dijital Market’e üye olmadan da işleminize devam edebilirsiniz.
 • Gerekli alanları doldurduktan sonra cep telefonunuza bir kod gelecektir.
 • Bu kodu girdikten sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tchibo

Tcihibo.com.tr kapıda ödeme yapabileceğiniz bir diğer web sitesidir. Web sitesinden satın almak için tichibo.com.tr adresine gidebilir veya 444 28 26 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Kapıda ödeme fırsatından yararlanmak için en az 75 TL, en fazla 2000 TL’lik bir alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Konumlandırma, “kapıda ödeme hizmet fiyatı” başlığı altında 9,95 TL ek fiyatlandırır. Alışverişinizin tutarı 200 TL’nin altındaysa, kapı hizmet bedeli ile birlikte bir teslimat bedeli ödersiniz. Horoz Lojistik ürünlerini şubeden satın aldığınızda, kapıya teslim ücretinin canlı olmaması gerekir.

Carrefoursa

Hem dijital marketinin hem de ortak marketlerinin yoğun olarak kullanıldığı Carrefoursa’nın kapıda ödeme hizmeti bulunmaktadır. Lokasyonda alışveriş yaparken kapıda ödeme için 2 seçeneğiniz olabilir. Bunlar para ve banka kartı masrafıdır. Pandemi sürecinde sosyal mesafeyi korumak amacıyla bu hizmet bir süreliğine askıya alınmış olsa da, normal durumlarda lokasyondan kapıda ödeme imkanını kullanmanız gerekiyor.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Modanisa

Tesettür giyimde ürün satışı yapan lokasyonda kapıda ödeme imkanını kullanarak ihtiyacınız olan ürünü satın almalısınız. Kapıda ödeme seçeneğini seçerek verdiğiniz siparişlerde 5,90 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Bu özellik, Yurtiçi Kargo ile verdiğiniz siparişler için pek geçerli değildir. Aldığınız ürünün başka bir kargo içermesini talep etmeniz durumunda kapıda ödeme özelliğinden yararlanamazsınız.

Tozlu.com

Kadın, erkek, çocuk, ayakkabı, bavul, tesettür, iç giyim, kozmetik, özel bakım, saat, ekipman, elektronik ve yaşam ürünlerini bünyesinde barındıran Tozlu.com’dan satın aldığınız ürünlerin ödemesini banka kartı veya kapıda para ile yapabilirsiniz.

Avfoni.com

Balıkçılık ve çadır malzemelerinin satın alındığı Avfoni.com’un kapıda ödeme özelliği bulunuyor. Web sitesinden yapacağınız alışverişlerde teslimat bedeli 10 TL olarak belirlenmiştir. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde teslimat bedeli alınmamaktadır. Kapıda ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda ise teslimat bedeli ile birlikte 15 TL ekstra ödeme yapmanız gerekiyor.

Flo

Ayakkabı sektörünün öncülerinden Flo’dan satın aldığınız ürünlerin ücretini kapıda ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte, bu özellikten en iyi şekilde yararlanmak için lokasyona üye olmanız gerekir. Eğer üye olmadan alışveriş yapmak istiyorsanız, banka kartı ile ödeme yapmanız gerekiyor.

Lokasyona üye olmak için Fb hesabınız veya Gmail hesabınız ile işlem yapmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra “kapıda ödeme” seçeneğini tercih edebilirsiniz. Satın alma miktarınıza 9,50 TL’lik bir hizmet bedeli eklenir. Kapıda ödeme yaparken para fonları kabul edilir, banka kartı ile yapılan fonlar kabul edilmeyecektir.

Defacto

Kıyafetten ekipmana kadar çeşitli ürün çeşitlerinin bulunduğu Defacto’dan kapıda ödeme ile satın almak için mekana üye olmanız tavsiye edilir. Üye olmadan alışveriş yapmak isterseniz, yalnızca banka kartınızla işlem yapabilirsiniz. Üyelik işlemini tamamlamak bir dakikadan kısa sürüyor. Üye olduktan sonra “Tam Satın Alma” butonuna basarak gelen ekrandaki fiyat seçeneklerinden “Kapıda Ödeme” seçeneğini seçebilirsiniz.

Ayrıca Defacto’dan kapıda ödeme ile sipariş verebilmek için en fazla 2000 TL’lik alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda ödeme için hizmet bedeli 6,99 TL olarak belirlenmiştir. Siparişinizi tamamlamak için, cep telefonunuza gönderilen onay kodunu lokasyonda yazmanız yeterlidir.

Tonguç Akademi / Tonguç Perakendecisi

Tonguç Akademi, anaokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim veren yayınlar çıkarıyor. Hem uzaktan eğitim hem de basılı yayınları ile kaliteli eserler üreten Tonguç Akademi veya Tonguç Perakende’den alışveriş yapmak için siteye üye olmak gerekiyor.

Üye olduktan sonra banka kartı, kapıda ödeme, havale/EFT veya BKM Kategorik ile sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı olan siparişlerde teslimat bedeli ile birlikte 9,90 hizmet bedeli tahsil edilir. Ücretsiz teslimat olmayan siparişlerde teslimat bedeli olarak 9,90 TL tahsil edilir. Tonguç Akademi Aras Kargo ile çalışmaktadır.

BKM Ebook

Dijital dünyada rehber tutkunlarının uğrak noktalarından biri olan BKM Kitap’tan kapıda ödeme ile kitap satın almak mümkün. Lokasyondan sipariş verebilmek için 30 TL’den az olmamak kaydıyla alışveriş yapmanız ve ayrıca lokasyona üye olmanız gerekiyor. Üye olmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoksa, “Hızlı Üyelik” olasılığını kullanmanız gerekir. Hızlı Üyelik için sizden ad, soyad, e-posta adresi, cep telefonu numarası ve şifre istenebilir. Bu bilgileri girdikten sonra e-postanıza veya cep telefonunuza herhangi bir aktivasyon kodu gönderilmez. Böylece, üyelik sürecini kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Kaydolduktan sonra, maliyet seçeneklerini görmek için “Tam Satın Alma” düğmesini kullanmanız gerekir. BKM Kitap’tan vereceğiniz siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde, siparişinizin bedeli ile birlikte tedarik çeşit fiyatı üzerinden 6,99 para hizmet bedeli ödersiniz. Bu bedel teslimat bedeli ile birlikte tahsil edilir.

LC Waikiki

Türkiye’nin en büyük giyim mağazalarından biri olan LCW’de kapıda ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Ancak bu özellikten yararlanabilmek için mağazaya üye olmanız gerekiyor. Üyelik adımını tamamlamak için, cep telefonunuza gönderilen onay kodunu lokasyonda girmeniz gerekir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, kapıda ödeme yapmayı seçebilirsiniz. Kapıda ödeme yapılırken sadece para ödemesine izin verilmekte olup, işlem bedeli olarak 6,91 TL sipariş miktarına yansıtılmaktadır.

Koton

Kıyafet sektöründe büyük bir pazar payına sahip olan Koton’dan online sipariş verirken kapıda ödeme imkanından yararlanmalısınız. Bu özellikten en iyi şekilde yararlanmak için siteye üye olmanız gerekmektedir. Kaydınızı tamamladıktan sonra, kısa bir süre içinde kapıda ödeme ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Koton’da kapıda ödeme hizmet fiyatı 7,9 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyat teslimat bedeli dışında alınmaktadır.

Yemek Sepeti

Türkiye’nin dört bir yanından pek çok mekanın üye olduğu Yemek Sepeti’nde kapıda ödeme imkanı da bulunuyor. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için mekana üye olmanız da gerekmiyor. Kapıda ödeme ile sipariş vermek isterseniz; para, banka kartı, yemek çeki ya da yemek kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Farklı web sitelerinde olduğu gibi siparişlerinizde kapıda ödeme hizmet bedeli diye bir şey yoktur. Çünkü kargo gibi aracı bir firma devreye girmiyor. Siparişi size teslim eden kişi restoranın kuryesi olduğu için ekstra bir hizmet bedeli ödemek istemezsiniz.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Şok

Şok marketlerden kapıda ödeme yöntemiyle online alışveriş yapabilirsiniz. Şok’ta para çeşit fiyatı gibi bir maliyet söz konusu değildir. Lokasyonda sipariş oluşturulurken alışveriş poşeti robot olarak siparişe eklenir.

Boyner

Kadın, erkek, çocuk, spor, ayakkabı, bavul, kozmetik, ekipman, saat, ev ve yaşam gibi birçok sınıftan ürünün satın alındığı Boyner’de kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı dahilinde banka kartı işlemleri kabul edilmeyecek, yalnızca para fonları kabul edilecektir. Kapıda ödeme imkanı için en fazla 500 TL alışveriş yapılması gerekmektedir. Bu tutarın üzerindeki siparişlerde kapıda ödeme seçeneği sepette görünmeyecektir.

Boyner’de her ürün için kapıda ödeme seçeneği kullanılamıyor. Örneğin Hopi kullanarak yaptığınız alışverişlerde kapıda ödeme yapamazsınız. Bu hizmeti almak için ödenmesi gereken para çeşit bedeli 6,99 TL’dir. İade durumunda kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesini alamazsınız.

Penti

Plaj kıyafetleri, iç giyim, ev kıyafetleri, ekipmanlar, çoraplar ve daha birçok ürünün satın alınabildiği Penti’de kapıda ödeme seçeneği de bulunuyor. Kapıda nakit ya da banka kartı ile 6,95 ekstra ücret ödeyerek ödeme yapabilirsiniz. Hizmet bedeli ile birlikte siparişinize 9,95 TL teslimat bedeli ekleniyor.

Kapıda ödeme için banka kartı kullanmanız durumunda sadece İş Finans Kurumu banka kartına taksit yapılmaktadır. Farklı bankalar için taksit imkanı bulunmamaktadır.

Sefamerve

Tesettür giyim denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Sefamerve.com’da namaz kıyafetleri, hırkalar, baş örtüleri, eşarplar, türbanlar, paltolar, trençkotlar, ayakkabılar, valizler, ekipmanlar, ev ve yaşam ürünleri, çocuk ve genç ürünleri, spor kıyafetleri, tesettür mayolar ve daha pek çok ürün satılıyor.

Sefamerve’nin birçok maliyet seçeneği arasında kapı metodolojisi üzerinde bir maliyeti vardır. Bu özellikten yararlanmak için lokasyona üye olmanız gerekmez. Üye olmadan da kapıda ödeme imkanından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemini kullanarak verdiğiniz siparişlerde, teslimat bedeli ile birlikte 5,90 hizmet bedeli tahsil edilir.

Deichmann

Birçok online ayakkabı satın alma sitesinden biri olan Deichmann’dan satın aldığınız ürünlerin ödemesini kapıda ödeme imkanı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı için en yüksek alışveriş tutarı 1000 TL’dir. Para hizmet bedeli ise 8 TL’dir. Kapıda ödeme için Deichmann’da bir kayıt oluşturmanız tavsiye edilir. Arz üzerine para için sadece para yasaldır, banka kartları kabul edilmeyecektir.

Colin’s

Ülkemizde kıyafet yoluyla muhtemelen en çok alışverişin yapıldığı web sitelerinden biri olan Colins.com, kapıda ödeme şansına sahip. Kapıda ödeme hizmet bedeli 9,99 TL’dir. Bu bedel, teslimat bedeli ile birlikte ayrı ayrı ödenir. Kapıda ödeme seçmenin bir yolu olarak, kargo şirketlerinden en popüler olanları MNG Kargo, Aras Kargo veya UPS Kargo olmalıdır.

Bonus Siz de CarrefourSA, A101 ve Migros’u kapıda ödemeli yemek gibi market alışverişlerinizde on-line olarak kullanabilirsiniz.

Kapıdan Masrafsız Alışveriş Siteleri2023

Sonraki satın alma web siteleri tedarikte maliyet sağlamaz. Banka kartı ücreti, Garanti Pay veya finans kurumu anahtarı gibi seçeneklerle ödeme yapabilirsiniz.

Mediamarkt Çiçek Sepeti Vatan Bilgisayar
Gone Gone Hepsi burada Trendyol
N11 EPttAvm D&R
Teknosa Koçtaş Evidea
E-Çocuk Amazon Idefix
Avansas A101 Desa
Beymen Saat & Saat Nike
Adidas Oysho Reebok
Twist İpek Sokak Puma
United Colours of Benetton Ayakkabı Dünyası D’S Damat
Taç Watsons Toyzz Mağazası
Çarşaflar Karaca Süvari
Arzum Altınbaş Çok Şık

Sonuç olarak, banka kartı veya finans kurumu anahtarı ile alışveriş yapmak istemeyen, dolandırıcılık gibi olaylardan şüphelenen ve daha güvenli buldukları kapıdan ödeme yöntemiyle sipariş vermek isteyen kişiler için kapıdan ödemenin yapıldığı satın alma web sitelerini listeledik. Bu yöntem genellikle ilk kez gelen müşteriler tarafından en çok tercih edilen yöntemdir. Kapıda ödeme hizmet bedeli her web sitesinde farklılık gösterebilir ve teslimat bedeli ile birlikte tahsil edilir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade