Ücretsiz İnternet Uygulamaları 2023 (Tüm Operatörler)

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom yani tüm operatörler için bedava web veren amaç, ürün ve kampanyalar hakkında 2023 yılına ait güncel bilgiler. Yeni yılla birlikte her GSM operatörünün müşterilerine farklı alternatifler sunmaya devam ettiğine şahit olabilirsiniz. Eğer siz de 2023’te web’siz kalmak istemiyorsanız, bu yazı sayesinde ücretsiz web’den faydalanabileceğiniz uygulamaları görebileceksiniz.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Şimdi sizin için titizlikle hazırladığımız bu makalede, tüm operatörlerin ücretsiz mevcut web amaçları ile ilgili temel açıklamalar yapacağız. Size önereceğimiz adımları tamamlayarak, muhtemelen izlerinize sunulacak olan ücretsiz web’inizi mümkün olan en kısa sürede, kesintisiz ve sınırsız olarak kullanmalısınız.

Turkcell Ücretsiz Web Verme Fonksiyonları

Turkcell ücretsiz web amaçları ile siz de ayrıcalıklı adımlar atabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden, sadece amaçları indirerek ve elde edeceğiniz amaçlara giriş yaparak ücretsiz web’inizi nasıl doğru bir şekilde özetleyeceğinizi gösteriyoruz.

Turkcell faturalı ve kullandıkça öde abonelerinin tüm işlemlerini kolayca gerçekleştirebildikleri Turkcell Hesabım uygulamasında yer alan Salla Kazan sekmesi sayesinde Turkcell’in her hafta ücretsiz web sunduğunu bilmeyen yoktur. Farklı amaçlar; yaani, gnç, goller cepte ve bip gibi amaçların ücretsiz web kampanyaları;

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Yaani Uygulaması ile Turkcell Ücretsiz Web

Turkcell Yaani yardımcı programı, web’de aradığınız verileri bulmanıza yardımcı olan bir hücre yardımcı programıdır. Yaani uygulamasını telefonunuza yüklemeniz durumunda 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Yaani programı ile Turkcell abonesi olmanın avantajlarını, programı indirdikten sonra 10 gün içinde en az 20 kez kullandığınızda ve arama yaptığınızda deneyimleyebilirsiniz. Tüm çalışma programlarında kolayca çalışan bu yardımcı program ile google gibi motorlarda görebileceğiniz tüm içerik materyallerine rastlayabileceksiniz.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması ile Ücretsiz Web

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor taraftarları, hizmet marketlerinde bulabilecekleri gruplarına özel Goller Cepte programı sayesinde Turkcell abonesi olarak ücretsiz 500 MB kazanabilirler. Turkcell Goller Cepte programını indirerek haftalık 100 MB ücretsiz internet kazanacaksınız.

Tercih ettiğiniz bir maç için, o maçta atılan gol sayısı kadar 100 MB ücretsiz internet kazanacaksınız. Ayrıca 3 TL ödeyerek ekstra haklar da satın alabilirsiniz. Son katılım tarihi 31 Aralık 2023’tür.

GNÇ Yazılımı ile Turkcell Ücretsiz Web

Turkcell’li olarak bedava web kazanmanız gerekirken, Turkcell GNÇ programı içindeki ÇATLAT bölümünden haftada 2 kez web kazanabileceksiniz. 26 yaş ve altı genç abonelere özel olarak sunulan bu kampanya ile haftalık 2 GB Turkcell hediye web kazanacaksınız.

  • Önce GNÇ programını telefonunuza yükleyin.
  • Ardından haftada iki kez hediye yumurtanızı kırın ve bol bol üründen faydalanın!
  • Kampanya koruma tarihi 31 Aralık 2023’tür.

Bip Uygulaması ile Turkcell Bedava Web

İyi arkadaşınızı Turkcell Bip programına davet ederek, cihazı aldığınız ve kullandığınız andan itibaren kazanacağınız bir sürü ücretsiz web elde etmek için BIP programını seçebileceksiniz. Bunun yanı sıra, BİP programı mesajlaştıkça kazanabileceğiniz 1 GB ücretsiz web pazarlama kampanyasından oluşur. BİP tarafından belirlenen mesaj hedefine ulaştıktan sonra Haftanın Ödülünü Al butonuna tıklayıp kullanmaya başlayabileceksiniz. 31 Aralık 2023 son kampanya katılım tarihidir.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

UpCall Uygulaması ile Turkcell Ücretsiz Web

Ücretsiz web kazandıran bir diğer Turkcell programı ise UpCall. İlk kullanımda hattınıza 1 GB web paketi tanımlanacaktır. Bunun yanı sıra Turkcell, aboneleri için ücretsiz web kampanyaları hazırlamaya devam ediyor. Turkcell UpCall servisi ile aboneler her gün web kazanma imkanına sahip oluyor. UpCall servisini kullanmanız durumunda bu kez günlük 500 MB web’e sahip olabileceksiniz.

UpCall aboneliğinin yenilenmesinden sonra, 500 MB mevcut web her zaman izlere özetlenir. Hattınızda yeterli stabiliteye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, aboneliğinizi yenileyebilir ve web’inizi alabilirsiniz. Günlük 500 MB Ödül Pazarlama kampanyasını kullanmak istemeyen aboneler IPTALSTATUP yazıp 2200’a SMS gönderdikten sonra yöntemi tamamlayabilirler.

Turkcell (Anket) Sorularını Bil 1 GB Web Kazan

Turkcell, hazırladığı paketlerin yanı sıra keyifli yönleriyle de abonelerine özel ücretsiz web sunmaya devam ediyor. Turkcell GSM operatörünün özel servislerinden biri olan ve anket olarak adlandırdığımız Bil Kazan servisi ile sorulacak soruları uygun şekilde yanıtlayan aboneler 1 GB web hediye kazanıyor.

Turkcell Bil Kazan servisi , abonelerin gelir elde etmelerinin yanı sıra keyifli vakit geçirmelerine de olanak sağlıyor. Servisteki yarışmalarda her aşamada 5 soru bulunuyor. Abonelerden 10 sorunun tamamına doğru cevap vermeleri isteniyor. Bu işlem 15 saniye içinde gerçekleştirilmelidir. Tüm sorulara doğru cevap verilmesi durumunda 1 GB web hediye edilmektedir.

Vodafone Ücretsiz Web Verme Fonksiyonları

Vodafone müşterisi olmanın avantajlı ve geniş web dünyasını tatmin etmeye hazırsanız, size ücretsiz web sağlayan amaçlarla ilgili bazı ayrıntılar sunmak istiyoruz. Vodafone aboneleri hediye çarkı ile ürün kazanmaya devam ediyor.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade

Hediye çarkındaki birçok öğeden biri, 24 saat geç olması koşuluyla 5 GB Vodafone ücretsiz web’dir. Pazarlama kampanyasından öğrenmek için, faturalı olsanız da olmasanız da veya kullandıkça ödeseniz de web alacaksınız. Yardımcı programdaki Benim için ne var bölümüne geldikten sonra, mevcut tekerlek döndürülür ve yirmi dört saat boyunca 5 GB’lık bir web paketi elde edilir. Farklı Vodafone ücretsiz web amaçları;

Web Avcıları Yazılımı ile Vodafone Ücretsiz Web

Bir diğer Vodafone programı olan Web Hunters, iOs ve Android çalışma programlarına sahip hassas cep cihazlarının yardımcı program pazarlarında piyasada. Oynayacağınız uygulama içi video oyunlarında her birinden keyif almanız ve bir sürü ücretsiz web’e sahip olmanız mümkündür. Rekreasyondaki görevleri tamamlayarak, web’inizin hattınıza tamamen ücretsiz olarak yüklendiğinden emin olabilirsiniz.

Vodafone 50 TL Yükleyin, 2GB Bedava Web Kazanın!

Vodafone faturalı hat müşterilerinin alacağı ücretsiz web kampanyalarının yanı sıra, kullandıkça öde hat müşterileri de genellikle atlanmıyor. Buna göre web kazanmanıza yardımcı olabilecek alternatifleri değerlendirebilmeniz için Vodafone hattınıza yapacağınız 50 TL ve üzeri yüklemelerde 2 GB kazanma hakkı elde edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Yazılımı ile Bedava Web Kazandırıyor

Ücretsiz web’e sahip olması gereken Vodafone müşterileri öncelikle “Vodafone My Vodafone” yardımcı programını edinmelidir. Yeni müşterilerin veya hattını taşıyanların bu yöntemle güzel avantajlar elde edebileceğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, ilk kullanımınızdan sonra her hafta gidip çarkı çevirdiğinizde, çok sayıda web kotasından tamamen ücretsiz olarak yararlanma hakkı elde edeceksiniz.

Ekstra ayrıntılar almak ve ücretsiz web sağlayan kampanyalar veya amaçlar hakkında bilgi almak için Vodafone bayilerine, alıcı sağlayıcılarına, çevrimiçi işlemler yardımcı programına gidebilirsiniz. İhtiyacınız varsa, Vodafone ücretsiz web sınıfımızdaki oldukça az sayıda ve en yüksek kotalı öğeleri de deneyebilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Web Fonksiyonları

Ödemelerinizi yapmak, TL yüklemek ve birçok ayrıcalığın tadını çıkarmak için Türk Telekom On-line İşlemler programını edinebilir ve Türk Telekom On-line İşlemler programını indirerek ücretsiz web kazanabilirsiniz. İlk indirdiğinizde kullanmaya başlamanız durumunda hattınıza 1 GB ücretsiz internet yüklenecektir. Farklı Türk Telekom ücretsiz web amaçları;

Selfy Sil Süpür ile Türk Telekom Web Gelirleri

Bir Türk Telekom hattına sahip olarak ücretsiz web sunan programdaki Sil Süpür sekmesini kullanmanız durumunda, çeşitli sürelerde ve kotalarda ücretsiz web’e girebileceksiniz. Selfy üyesiyseniz, katılabileceğiniz Sil Süpür programı aracılığıyla her hafta ücretsiz web’inizi başarma olasılığınızın yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Türk Telekom GSM firmasının sunduğu ücretsiz web hakkından maksatlı olarak yararlanmak için de fayda marketlerindeki Tambu ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyeceğiniz bu program ile anında 1 GB Türk Telekom bedava web kazanacaksınız. Akıllı bir klavye programı olarak nitelendirilen Tambu sayesinde Selfy dünyasının pek çok güzelliği arasında yer alan ücretsiz web’in hattınıza yüklenmesini sağlamanız mümkün.

Arayanı Bil Plus ile Türk Telekom Ücretsiz Web

Genellikle telefonunuz kapalıyken kimin aradığını bulamamak kafanızda soru işaretleri yaratabilir. Böyle bir durumda Türk Telekom Arayanı Bil Plus hizmetinden faydalanmak, güzel endişelerin önüne geçebilecek alternatifleri yakalamak için yeterli olacaktır. Cihaz ile üyeliğinizi başlatmanız durumunda, 1 GB ücretsiz internetiniz muhtemelen hemen hattınıza tanımlanacaktır.

  • Arayanı Bil Plus servisine aylık abonelik başlatırken, 1 GB almak için 7065’e artı göndermeniz yeterli olacaktır.
  • altı aylık abone olduğunuzda ise 1 GB hediyenizi almak için plus yazıp 7066’ya göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Ziraat Finans Kurumu ile Ücretsiz Web

Türk Telekom ve ziraat ile yapılan anlaşma kapsamında müşteriler ücretsiz internet kazanıyor. Ziraat Finans kurumu ile yapacağınız TL yükleme işleminizde karşılığında Türk Telekom 5 GB web hediyesi kazanabilirsiniz. Türk Telekom ve Ziraat Finans işbirliği ile düzenlenen kampanya ile abonelerin yüzünün gülmesi hedefleniyor. Türk Telekom Ziraat Finans’tan TL Yükle 5 GB Ödül Kazan pazarlama kampanyasına dahil olmak için BANKA yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterli.

MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade